ГОСТОМЕЛЬ. Митрополит Олександр взяв участь в культурно-духовному заході ордену святого Пантелеймона

17 травня, на території культурно-оздоровчого комплексу у місті Гостомелі на Київщині, відбувся культурно-духовний захід, організований Київською регіональною радою Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Очолив захід голова Поважної ради Відзнаки Василь Князевич. На запрошення організаторів участь взяв митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, який є членом Поважної Ради Відзнаки.

Під час заходу митрополит відслужив літію за полеглими захисниками та загиблими мирними жителями. Благословляючи лікарів владика наголосив, що це люди з золотими руками, та закликав молитися за них.

Лікарям були вручені почесні грамоти Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона».

***

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я та має професійно-фахову спрямованість. Вона традиційно вручається тим, хто має видатні особисті заслуги в галузі охорони здоров’я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!