ВІТА-ПОШТОВА. Керуючий єпархію відправив Літургію у храмі Різдва Богородиці та представив парафії нового настоятеля

ВІТА-ПОШТОВА. Керуючий єпархію відправив Літургію у храмі Різдва Богородиці та представив парафії нового настоятеля

18 травня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці у селі Віта-Поштова Фастівського району Київської області.

За богослужінням митрополит Олександр підніс до сану протоієрея священника Олександра Бразалука та висвятив на диякона Олександра Смаляного.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини, загиблих мирних жителів і закатованих ворогом земляків.

В цей день віряни мали змогу помолитися перед списками афонських чудотворних ікон Пресвятої Богородиці “Всецариця” (мироточива), “Скоропослушниця” та ікони Трьох святителів з частками чесних мощів святих Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого. Ікони були написані та освячені на Святій Горі Афон та подаровані народу України афонськими ченцями. Ці святині перебували на парафії дякуючи засновнику благодійного фонду "Україна - Афон" Євгену Наварі.

Наприкінці Літургії владика Олександр привітав парафіян з Воскресінням Христовим, святкування якого продовжується, та зачитав указ про призначення отця Олександра Бразалука настоятелем.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!