Передано допомогу Святошинському дитячому будинку-інтернату

28 травня голова відділу благодійності та соціального служіння Переяславсько-Вишневської єпархії ієромонах Кіпріан Хімяк разом з представниками релігійного братства «Благовірного гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного» та міжнародного логістичниого центру Марлог передали гуманітарну допомогу Святошинському дитячому будинку-інтернату.

Будинок-інтернат засновано у 1960 році. Дітей тут навчають у міру можливостей та здібностей, зокрема, допомагають оволодіти основними підручними засобами та пристосовати їх до життя у суспільстві. Зазначимо, що при інтернаті діє молитовна кімната на честь Вифлеємськоі ікони Пресвятої Богородиці («Усміхнена»), освячена у 2021 році митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!