Парафія с. Велика Димерка передала благодійну допомогу для захисників та на соціальні потреби

Свято-Покровська парафія села Велика Димерка Броварського району проводить волонтерську роботу, зокрема, допомагаючи війську та підтримуючи соціальний напрямок.

Спільно з громадською організацією «Світ підтримує Україну» парафія на чолі з настоятелем священником Василем Чічаком передали зібрану у храмі благодійну допомогу, в тому числі й приношення парафіян на Троїцьку поминальну суботу, за кількома напрямками:

- для одиноких жителів селища, що перебувають на утриманні соціальної служби;

- для наших захисників;

- хлопцям з місцевої ДФТГ.

Отець Василь дякує всім за допомогу і підтримку і бажає кожному Божого благословення! В цей складний час підтримуймо один одного та молімось за таку бажану перемогу нашого багатостраждального українського народу!