Керуючий єпархією взяв участь у засіданні Поважної Ради Ордену Св. Пантелеймона на території Університету оборони

Митрополит Олександр взяв участь у засіданні Поважної Ради Ордену Св. Пантелеймона на території Університету оборони

27 червня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у черговому робочому засіданні Поважної ради Ордену Святого Пантелеймона, яке відбулося на території Національного університету оборони України.

Робота пройшла під головуванням Василя Князевича та за участі начальника університету генерал-полковника Михайла Коваля.

Перед початком засідання члени Поважної Ради відвідали Військово-історичний музей. Його експонати ілюструють різні етапи героїчного протистояння українського народу російському агресору. Одна з експозицій представляє мистецькі роботи українських художників на шматках та уламках техніки рашистських загарбників. 

***

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я та має професійно-фахову спрямованість. Вона традиційно вручається тим, хто має видатні особисті заслуги в галузі охорони здоров’я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!