Митрополит Олександр взяв участь в культурно-духовному заході ордену святого Пантелеймона в Одесі

10 липня в Одесі відбувся культурно-духовний захід, організований регіональною радою Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Очолив захід голова Поважної ради Відзнаки Василь Князевич. На запрошення організаторів участь взяв митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, який є членом Поважної Ради Відзнаки.

Серед учасників заходу: ректор Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан, директор Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Левон Нікогосян, єрархи та представники Церков, керівники медичних закладів та медичні працівники регіону, члени Регіональної ради Відзнаки Одеської області та ін.

Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять загиблих медиків Одещини та усіх, хто загинув у війні. Народний артист України Володимир Гришко виконав авторську пісню «Гімн лікарям».

Далі відбулася презентація та нагородження переможців регіонального конкурсу серед цивільних та військових лікарів, а також нагородження почесними грамотами одеських медиків.

***

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я та має професійно-фахову спрямованість. Вона традиційно вручається тим, хто має видатні особисті заслуги в галузі охорони здоров’я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.