На свято Корецької ікони митрополит Олександр відправив Літургію у монастирі святителя Нектарія

На свято Корецької ікони митрополит Олександр відправив Літургію у монастирі святителя Нектарія

12 червня, у день вшанування Корецької ікони Божої Матері "Споручниця грішних" (перехідне свято, що відзначається в перший четвер після П’ятидесятниці), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря в ім’я святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Йому співслужив секретар єпархії ігумен Вікентій Козак.

За Літургією були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ, та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Після відправи архіпастир прочитав молитву до Богородиці перед списком Корецького образу.

Чудотворна Корецька ікона з давніх часів був родинною власністю корецьких князів, які називали її «Благодатна». У 1622 році останній з князів, Самуїл, був полонений турками. Брат князя, бажаючи зберегти родинну святиню, звернувся за допомогою до ігумені Серафими, яка була його сестрою. Ікону урочисто перенесли до Корецького жіночого монастиря. Там вона знаходиться і сьогодні, не полишаючи в біді жодного, хто звертається до Богородиці зі щирою молитвою.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!