27 грудня, в суботу після Різдва Христового, у Спасо-Преображенському соборі м. Києва, з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та за підтримки Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова, відбувся Вечір колядок.
Для парафіян та гостей собору прозвучали різдвяні піснеспіви у виконанні митрополичого хору Спасо-Преображенського собору (регент – протодиякон Олександр Тарасенко), аматорського хору Спасо-Преображенського собору (регент – священник Іван Гичун), аматорського вокального ансамблю "Незабудка" с. Русанів Броварського р-ну, аматорського вокального ансамблю "Барви Полісся" с. Луб'янка Бучанської громади, Хорової групи Народного ансамблю пісні і танцю ім. С. А. Семеновського.
Наприкінці вечору митрополит Олександр подякував співакам та привітав усіх з Різдвом Христовим та Новоліттям, побажавши, щоби Господь благословив кожного миром і, дивлячись на людські серця, примножив віру, надію та любов.
Нагадаємо, що перший Вечір колядок відбувся у Спасо-Преображенському соборі у 2020 році.
Христос народився! Славімо Його!
Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Читайте нас у Facebook!




































































































