9 травня, у день перенесення мощів святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у м. Бар, престольне свято відзначила парафія на честь цього святого в місті Боярка Київської області.
Свято-Миколаївський храм розташований на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Збудований у 2000–2001 роках з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана.
Божественну літургію в день престольного свята звершив настоятель храму ієрей Сергій Педько. На запрошення настоятеля радість богослужіння розділили настоятель Свято-Миколаївського храму на столичній Татарці протоієрей Тарас Мельник та священник Федір Сиволоб.
Під час богослужіння підносилися молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і народ. Також молилися за упокоєння душ воїнів і мирних жителів, які загинули в роки Другої світової війни, та за воїнів і мирних жителів, які загинули від рук російського агресора.
На завершення богослужіння отці привітали настоятеля та парафіян з храмовим святом і піднесли подарунок — напрестольний хрест.
До слова, для настоятеля отця Сергія цей день мав особливу радість, адже він молився разом зі своїм наставником та духовними друзями, з якими упродовж п’яти років служив у храмі святителя Миколая на Татарці.
Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Читайте нас у Facebook!




















