БОЯРКА. Свято-Миколаївська парафія молитовно відзначила храмове свято

БОЯРКА. Свято-Миколаївська парафія молитовно відзначила храмове свято

9 травня, у день перенесення мощів святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у м. Бар, престольне свято відзначила парафія на честь цього святого в місті Боярка Київської області.

Свято-Миколаївський храм розташований на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Збудований у 2000–2001 роках з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана.

Божественну літургію в день престольного свята звершив настоятель храму ієрей Сергій Педько. На запрошення настоятеля радість богослужіння розділили настоятель Свято-Миколаївського храму на столичній Татарці протоієрей Тарас Мельник та священник Федір Сиволоб.

Під час богослужіння підносилися молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і народ. Також молилися за упокоєння душ воїнів і мирних жителів, які загинули в роки Другої світової війни, та за воїнів і мирних жителів, які загинули від рук російського агресора.

На завершення богослужіння отці привітали настоятеля та парафіян з храмовим святом і піднесли подарунок — напрестольний хрест.

До слова, для настоятеля отця Сергія цей день мав особливу радість, адже він молився разом зі своїм наставником та духовними друзями, з якими упродовж п’яти років служив у храмі святителя Миколая на Татарці.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!