Митрополит Олександр взяв участь у культурно-духовному заході «Під покровом Святого Пантелеймона» у Дніпрі

Митрополит Олександр взяв участь у культурно-духовному заході «Під покровом Святого Пантелеймона» у Дніпрі

22 травня у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувся культурно-духовний благодійний захід «Під покровом Святого Пантелеймона», організований Дніпропетровською регіональною радою Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Очолив захід голова Поважної ради Відзнаки Василь Князевич. На запрошення організаторів участь взяли митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, який є заступником голови Поважної ради, митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон. 

Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять загиблих медиків Дніпропетровщини та всіх, хто загинув у війні. Ієрархи піднесли молитви за Україну, за загиблих медиків та всіх, хто загинув у війні.

У рамках заходу відбулося урочисте нагородження номінантів і переможців регіонального відбору сезону 2025–2026 років. Цьогоріч регіональний етап було проведено в таких номінаціях: «Найкращий лікар — еталон професії», «Серце медицини», «Новатор року», «Взірець служіння суспільству», «Фортеця здоров’я», «Опора на лінії життя», «Герой медичного фронту».

***

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я та має професійно-фахову спрямованість. Вона традиційно вручається тим, хто має видатні особисті заслуги в галузі охорони здоров’я та медичної науки, а також у благодійній, гуманістичній та громадській діяльності. Відзнака була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!