24 травня, у Неділю сьому після Пасхи, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.
Цього дня Церква згадує й прославляє святих і богоносних отців Першого Вселенського Собору, скликаного рівноапостольним Костянтином у Нікеї, в 325 році, для утвердження істинного вчення про божество Ісуса Христа проти неправдивого вчення Арія, який не визнавав Сина Божого вічним і єдиносущним Отцю.
За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.
Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Читайте нас у Facebook!














































