На свято Трійці на території комплексу кафедрального собору відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

На свято Трійці на території комплексу кафедрального собору відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

31 травня, у день  Пресвятої Трійці,  з благословення митрополита  Переяславського і Вишневського Олександра, на території храмового комлексу Спасо-Преображенського собору міста Києва відбувся благодійний ярмарок на підтримку наших захисників і захисниць - Збройних Сил України.

Організатор: недільна школа собору на чолі з її керівником, заступником голови єпархіального відділу благодійності та соціального служіння, кліриком храму протоієреєм Миколаєм Павленком.

Участь у святі прийняли: дитячий колектив «Щасливий Kids» з керівницею Світланою Ковальчук, вихованець школи юний скрипаль Георгій Мартинюк, а також саксофоніст Сінезій Горбовський.

Особлива подяка батькам та вихованцям недільної школи, які приготували та принесли смачні частування для ярмарку.

Під час благодійного ярмарку було зібрано 45 300 гривень. Усі кошти будуть передані Юрію Чорноморцю та його побратимам для підтримки наших воїнів.

Дякуємо кожному, хто прийшов, підтримав, зробив пожертву та розділив цей прекрасний день єдності, добра і любові до ближнього. Нехай Господь благословить усіх, дарує мир, радість і сторицею винагородить за кожне добре діло!

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!