Предстоятель провів робоче зібрання секретарів та працівників канцелярій управлінь єпархій

6 грудня у Михайлівському Золотоверхому монастирі під головуванням Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія відбувається робоче зібрання секретарів та працівників канцелярій управлінь єпархій Православної Церкви України.

Метою зустрічі було обговорення питання уніфікації річних звітів про діяльність єпархій.

Від Переяславсько-Вишневської єпархії участь у зібранні взяли: секретар єпархіального управління священик Ростислав Воробій та завідуюча канцелярією Ольга Заріцька.

У вітальному слові Блаженніший Владика зазначив: «Немає жодних сумнівів, що нас визнають усі помісні Православні Церкви світу. І щоби наша Церква була гідною цієї довіри ми маємо бути сильні. Ми маємо добросовісно працювати для розбудови Церкви кожен на своєму місці».

Оскільки до Православної Церкви України увійшли представники різних Православних Церков, і кожна структура мала свої традиції звітності, їх потрібно уніфікувати. Тому впродовж зустрічі представники єпархій поділилися власним досвідом. Зазначимо, що подібні зібрання стануть регулярними, аби виробити єдиний стандарт оформлення документації у Православній Церкві України.

Фото прес-служби Вінницької єпархії