На свято Різдва Христового керуючий єпархією очолив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

У день свята Різдва Христового митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Літургію у кафедральному соборі

7 січня, у день свята Різдва Христового, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва очолив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Богослужбові піснеспіви виконав Митрополичий хор кафедрального собору під управлінням диякона Олександра Тарасенка.

Після закінчення Літургії владика Олександр привітав віруючих зі святом.

«Хто любить Господа Бога, той поєднується із Богом, хто не любить Бога – тому й Бог не рідний батько. Хто любить свого ближнього, адже в ближньому нашому ми повинні бачити образ Божий і Самого Христа, той і буде сьогодні світлим очима бачити Христа Спасителя, Його пришестя у цей світ, і разом з ангелами і пастухами прославлятиме: «Слава в Вишніх Богу і на землі мир і поміж нас людей благовоління»», - зазначив архіпастир.

За сприяння Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова богослужіння транслювалося наживо на сайті та на YouTube-каналі храму.

ФОТОАЛЬБОМ >>>