ВОЛИНЬ. Клірик єпархії очолив Літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Ощів

8 липня, у день пам’яті святих Петра та Февронії Муромських, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, клірик Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Валерій Жигуц очолив Божественну літургію у храмі с. Ощів (Горохівський р-н, Волинської обл.).

Йому співслужили священнослужителі регіону - настоятель Свято-Покровського храму с. Терешківці протоієрей Василій Хомляк, настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с. Мерва протоієрей Павло Кліцук, настоятель храму свяхих Петра та Февронії священик Тарас Сидорук, а також клірик Переяславсько-Вишневської єпархії протодиякон Дмитро Самойленко.

Богослужіння супроводжував співом зведений місцевий храмовий хор та хор із Свято-Покровського храму села Терешківці під керівництвом регента Валентини Загоруйко.

Після відпусту священики привітали прес-секретаря парафії Романа Новосада з 20-річчям та вручили подарунки. Зокрема, від Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Валерій подарував ікону святих архідияконів Стефана і Лаврентія та диякона Романа Солодкопівця. З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла настоятель вручив Роману Новосаду єпархіальну відзнаку «За церковні заслуги».

ВОЛИНЬ. Клірик єпархії очолив Літургію у день престольного свята Петро-Февронівського храму у с. Ощів