ХУТІР ЯСНИЙ. Керуючий єпархією освятив баню та хрест для церкви монастиря свт. Нектарія Егінського

21 липня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив освячення хреста та бані для церкви в ім’я святителя Нектарія Егінського, що будується, в однойменному монастирі на Київщині.

Владиці спіслужив ігумен ієромонах Олексій Мацюра та братія монастиря. За богослужінням молилися голова Ходосівської сільської ради Микола Пянчук, активні парафіяни місцевої громади.

***

Чоловічий монастир в ім’я святителя Нектарія Егінського – перша обитель Переяславсько-Вишневської єпархії. Його засновано рішенням Священного Синоду Православної Церкви України 27 липня 2019 року. 18 червня ц.р. митрополит Олександр звершив освячення наріжного каменя та закладку капсули з пам’ятною благословенною грамотою в підмурки головного храму обителі в ім’я святителя Нектарія Егінського.

Адреса монастиря: Києво-Святошинський район, с. Ходосівка, КМ «Хутір Ясний».