Священики Баришівського благочиння відвідали мешканців місцевого будинку пристарілих та непрацездатних осіб

15 квітня священики Баришівського благочиння настоятель церкви Різдва Богородиці села Перемога протоієрей Олександр Ярмольчик та настоятель церкви архістратига Михаїла с. Лукаші протоієрей Павло Лисенко разом з місцевим церковним хором завітали до мешканців будинку пристарілих та непрацездатних осіб.

Ця соціальна установа знаходиться в с. Перемога Баришівської ОТГ і місцевий священик вже понад два десятки років духовно опікується  її мешканцями. Двадцять сім осіб виявили бажання посповідатися і причаститися Святих Таїн Христових. Загальна Сповідь була проведена в молитовній кімнаті, яку облаштували при сприянні православних парафій Баришівської ОТГ. До немічних, що не пересуваються, священики заходили в кімнати.

Після Сповіді і Причастя протоієрей Олександр звернувся до присутніх. "Так сталося, що ви з певних причин опинилися тут під одним дахом, по неволі стали однією сім'єю, то ж поважайте один одного і бережіть мир та злагоду в стосунках", - завершив отець Олександр.

За матеріалами сайту Баришівського благочиння ПЦУ