Митрополит Олександр очолив богослужіння неділі другої Великого посту у кафедральному соборі

28 березня, в другу неділю Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Йому співслужили: єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, духівництво храму та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Під час відправи були піднесені молитви за мир в Україні, за українських воїнів, за припинення згубної пошесті, а також здоров’я хворих, лікарів та всіх, хто у час цього випробування жертовно служить ближнім.

Друга неділя Великого посту присвячується пам’яті святителя Григорія Палами – архієпископа Фессалонікійського, видатного богослова XIV століття і захисника ісихазму. У цей день також вшановується пам’ять усіх преподобних отців Києво-Печерських. Наприкінці відправи ієрархи з духівництвом піднесли молитви до преподобних Печерських, стоячи перед їх образом та мощами.