Затверджено проект храму у с. Морозівка на Баришівщині

Морозівка – старовинне село, що було засноване близько 1500 року, яке на сьогодні є найбільшим у Баришівському районі Київської області. У 2000-х роках зусиллями сільської громади тут була зведена мурована церква на честь Успіння Пресвятої Богородиці, яку освятили 2010 року.  На початку 2019 року парафія перейшла до Православної Церкви України, але за кілька місяців її частина на чолі з настоятелем повернулася до Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом). Відтоді парафія Православної Церкви України молилася просто неба поруч із храмом, а нині молиться у приватному будинку.

Оскільки сільський храм окуповано громадою УПЦ МП, яка категорично відмовляється від обумовленої чинним законодавством можливості почергового богослужіння, для уникнення конфлікту та на прохання настоятеля та парафіян Свято-Успенської громади ПЦУ було прийнято рішення про спорудження нового храму.

20 червня 2020 року митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив місце, хрест та наріжний камінь під будівництво храму на честь Пресвятої Трійці.  Нещодавно громада отримала дозвільні документи на будівництво та проект храму, який благословив правлячий архієрей.

Затверджено проект храму у с. Морозівка на Броварщині

Затверджено проект храму у с. Морозівка на Броварщині