Керуючий єпархією привітав Предстоятеля Православної Церкви України з Днем тезоіменитства

25 травня, в день пам’яті святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, День тезоіменитства відзначає Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Цього дня Його Блаженство очолив Божественну літургію в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.

Його Блаженству співслужив єпископат та духовенство ПЦУ, Екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл.

Наприкінці відправи прозвучало вітання Його Блаженству від Священного Синоду, єпископату, духівництва, чернецтва та всіх вірних Православної Церкви України.

Митрополит Олександр привітав Митрополита Епіфанія з Днем тезоіменитства від духівництва та пастви Переяславсько-Вишневської єпархії.