Керуючий єпархією освятив місце під храм майбутнього скита Свято-Нектарівського монастиря

Керуючий єпархією освятив місце під храм на місці майбутнього скита Свято-Нектарівського монастиря

27 травня, на запрошення першого заступника голови Вишгородської районної ради Олександра Дзюби, митрополит Переяславський і Вишневський відвідав древнє село Сувид, що поблизу кордону з Чернігівською областю.

При сприянні Благодійного фонду «Україна - Афон» тут планується будівництво скиту монастиря святителя Нектарія Егінського. Скит та храм у ньому планують присвятити Успінню Пресвятої Богородиці. Землю під майбутнє будівництво надав Юрій Гнаткевич, народний депутат трьох перших скликань Верховної Ради України.

На місці, де у майбутньому постане скит та храм, митрополит Олександр освятив хрест.

Для молитовної підтримки жителів, які вперше прийшли помолилися на цьому місці, фонд привіз Плащаницю Пресвятої Богородиці.

На згадку владика Олександр подарував громаді список чудотворної ікони з часткою мощів святителя Нектарія Егінського.