Група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилася святиням Афону

З 18 по 20 квітня, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України на чолі з настоятелем столичної парафії на честь Собору Київських святих священиком Сергієм Бережним здійснила подорож на Святу Гору Афон.

Під час поїдки українські паломники мали можливість жити та приймати участь у богослужінні в монастирі Ватопед, де також долучились до монастирських послухів. Впродовж двох днів перебування в святому місці звершили молитву за мир в Україні, українських військових та єдність Українського Православ'я.

Молитви підносили у монастирях Ксенофонт, Іверон, Філофей, Каракал, Ставроникита і Пантократор. Кожен з монастирів Афону має свої святині та древні богослужбові традиції, а також багатий досвід чернечого життя їх насельників. Братія обителей люб'язно зустрічала паломників, ділилася історіями своїх монастирів та відкривала святині для молитви біля них. Спілкування з насельниками монастирів Святої Гори Афон залишило найсвітліші враження в учасників паломницької групи.

Українці сердечно дякували святогірцям за гостинність, та можливість спільної молитви. У свою чергу насельники афонських монастирів завірили паломників Православної Церкви України в своїй підтримці і молитві за єдність і мир Українського Православ'я.

Намісники афонських обителей передали через паломників вітальні листи Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнішому Митрополиту Епіфанію та Митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру.

Група паломників Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилася святиням Афону