Клірик єпархії взяв участь у засіданні Київської Обласної Ради Церков

17 серпня, у залі засідань приміщення Київської ОДА відбулося засідання Київської Обласної Ради Церков, на якій головував губернатор Київської області Василь Володін з двома заступниками Тетяною Щербиною та Олегом Торкуновим, а також провідний спеціаліст відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій КОДА Людмила Ткачук.

З благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра у засіданні взяв участь голова єпархіального відділу по роботі з силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц.

На повістку денну були винесені наступні пропозиції: обрання голови ради; обрання секретаря ради; організація роботи ради; звернення голови Київської обласної державної адміністрації до членів Київської обласної ради Церков і релігійних організацій при КОДА щодо участі Ради в обласних заходах, таких, як День Прапора, Молитовний сніданок тощо.

Під час обговорення визначили голову Київської обласної ради Церков шляхом жеребкування. Першим головуючим стала Києво-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви. Секретарем ради обрано Людмилу Ткачук. Також були погоджені організаційні питання роботи ради, зокрема, головування у раді почергово по півроку. Переяславсько-Вишневська єпархія згідно з жеребкування стала третьою у черзі.

Щиро дякуємо губернатору Василю Володіну і його підлеглим, які прикладають  багато зусиль задля розквітання Київщини та України.

Слава Богу за все!

Клірик єпархії взяв участь у засіданні Київської Обласної Ради Церков