Керуючий єпархією відвідав парафію Різдва Богородиці у селі Перемога

Керуючий єпархією відвідав парафію Різдва Богородиці у селі Перемога, де очолив престольне свято теплого приділу

Село Перемога до 1945 року називалося Ядлівка. В 1654 році, дорогою до Москви, Ядлівку відвідав Антіохійський Патріарх Макарій і помолився в місцевій церкві Різдва Пресвятої Богородиці. В 1943 році німецькі війська спалили село, а сільський храм лишився єдиною спорудою, яка вціліла. До 1990 року будівлю церкви використовували як школу, клуб, контору, комори.

22 грудня, на свято Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з архіпастирським візитом церкву Різдва Богородиці села Перемога Баришівського району Київської області.

В теплому Аннозачатівському приділі владика Олександр звершив Божественну літургію в співслужінні настоятеля храму протоієрея Олександра Ярмольчика та священників Переяславсько-Вишневської єпархії.

Наприкінці відправи владика-митрополит привітав настоятеля та парафіян з престольним святом та на молитовну згадку подарував громаді ікону праведних Іокима та Анни з часткою мощів святої.