Духівництво єпархії привітало Предстоятеля з Різдвом Христовим

8 січня, у день свята Собору Пресвятої Богородиці та післясвято Різдва Христового, Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію в Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.

Йому співслужили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископи Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Вишгородський Агапіт, Екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл, братія Золотоверхої обителі та духівництво міста Києва й області.

Наприкінці відправи архієпископ Агапіт виголосив вітання на адресу Предстоятеля від імені єпископату, духівництва та мирян.

Після богослужіння митрополит Олександр з кліриками Спасо-Преображенського кафедрального собору Переяславсько-Вишневської єпархії привітали Предстоятеля різдвяними колядками.

Фото прес-служби Київської Митрополії ПЦУ