Допомогу, зібрану під час благодійної акції “Три мішечки”, передано дитячому будинку у Рокитному

Благодійна акція «Три мішечки» тривала у Спасо-Преображенському кафедральному соборі від дня святого Миколая до Водохреща за підтримки голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова. Протягом місяця усі охочі приносили одяг, засоби особистої гігієни, продукти харчування та кошти, на які було придбане все необхідне для вихованців Рокитнянського районного дитячого будинку «Чебурашка».

21 січня, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, клірик єпархії протоієрей Миколай Павленко привітав дітей та вихователів дитячого будинку з Хрещенням Господнім – Богоявленням, окропив всіх освяченою святою водою та передав солодощі.

Дякуємо всім, хто долучився до акції: благодійникам, парафіянам собору та небайдужим людям. Вихованцям і вихователям дитячого будинку вдячні за гостинність, теплий прийом, спілкування та щирі емоції. Нехай Всемилостивий Господь поверне сторицею всім, хто долучився до благодійної акції.