Предстоятель Православної Церкви України привітав керуючого єпархією зі 45-річчям

18 березня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр молитовно відзначив 45-й День народження. З цієї нагоди Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всєї України Епіфаній надіслав владиці вітальну адресу, у якій, зокрема, зазначив:

"У ці дні випробувань, бажаю, щоб Всемилостивий Господь завжди подавав Вам сили Святого Духа, примножував Ваші духовні дари, посилав міцне здоров'я і надихав на боротьбу проти всякого зла. Нехай Ваша жертовна архіпастирська діяльність служить утвердженню миру і злагоди в нашому суспільстві, наповнює душі людей вірою та впевненістю в торжестві добра".