У Неділю четверту Великого посту керуючий єпархією звершив Літургію у кафедральному соборі

У Неділю четверту Великого посту керуючий єпархією звершив Літургію у кафедральному соборі

3 квітня, у Неділю четверту Великого посту та день пам’яті преподобного Іоана Ліствичника, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Владиці спів служили клирики Переяславсько-Вишневської єпархії.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр подякував захисникам, які напередодні звільнили Київщину від загарбників, завдяки чому є можливість збиратися на богослужіння та молитися без пострілів та вибухів над головою.

У богослужінні четвертої седмиці Великого посту Церква згадує високий приклад постницького життя подвижника VI століття преподобного Іоана Ліствичника. З 17 до 80 років він подвизався на Синайській горі і в своєму творінні “Ліствиця раю” зобразив шлях поступового сходження людини до духовної досконалості по ліствиці душі, що веде від землі до місця вічної слави. Таких ступенів в “Ліствиці” нараховується 30, за числом років земного життя Спасителя до Його сходження на хресну дорогу служіння роду людському.

 

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!