Відійшов до Господа насельник монастиря святителя Нектарія Егінського схиархімандрит Спиридон

3 квітня після тривалої і виснажливої хвороби відійшов до Господа насельник обителі святителя Нектарія Егінського схиархімандрит Спиридон Хімяк.

Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив панихиду за новоспочилим співбратом у Спасо-Преображенському храмі монастиря.

Відспівування новопредставленого очолив клирик Львівсько-Сокальської єпархії архімандрит Маркіян Каюмов у співслужінні чисельного духівництва. Поховали спочилого у рідному селі на Львівщині.

Просимо молитов за упокій новопреставленого схиархімандрита Спиридона. Висловлюємо співчуття рідним та близьким спочилого. Нехай упокоіть Всемилостивий Господь його душу з праведними.