Митрополит Олександр відвідав Успенську парафію у Круглику, що приєдналася до Переясласько-Вишневської єпархії

Митрополит Олександр відвідав Успенську парафію у Круглику, що приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

14 квітня парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці у селі Круглик Києво-Святошинського району з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

Цього ж дня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав громаду та відслужив молебень.

На молитовну згадку про перші відвідини та спільну молитву митрополит Олександр подарував громаді храму образ апостола Андрія Первозванного з часткою мощів, а голова Феодосіївської територіальної громади Микола Пянчук – Богослужбове Євангеліє українською мовою.

Насамкінець, владика благословив парафіян образочками святителя Миколая Чудотворця – копіями ікони з робочого кабінету Блаженнішого Митрополита Володимира, та подарував книги з пасхальними проповідями приснопоминаємого Архіпастиря "Христос - наша Пасха".

Указ про прийняття парафії до складу єпархії >>>