Парафія у Віті-Поштовій приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

15 квітня парафія в ім'я преподобних Антонія і Феодосія Печерських у селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району на чолі з настоятелем протоієреєм Сергієм Антонюком відповідно до поданого прохання була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Про що видано відповідний указ.

15 квітня парафія в ім'я преподобних Антонія і Феодосія Печерських у селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району з юрисликції Української Православної Церкви Московського Патріархату приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.15 квітня парафія в ім'я преподобних Антонія і Феодосія Печерських у селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району з юрисликції Української Православної Церкви Московського Патріархату приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.