У Великий Четвер керуючий єпархією висвятив нового клірика

21 квітня, у Великий Четвер, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Високопреосвященнішому владиці співслужили клірики храму та єпархії.

За Літургією митрополит Олександр висвятив на диякона іподиякона Олексія. Отець Олексій нестиме служіння у Свято-Миколаївському храмі міста Боярка.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини, загиблих мирних жителів.

***

Богослужбова тематика Великого Четверга — спомин Тайної вечері Спасителя, під час якої Ісус Христос вперше причастив учнів-апостолів Своїм Тілом і Кров’ю. Зазвичай усі віряни, які мають можливість цього дня потрапити на богослужіння, намагаються причаститися Святих Таїн Христових.