Духівник єпархії подякував Президентці Греції за підтримку українського народу

Перебуваючи в ці дні, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, в Греції, клірик та духівник Переяславсько-Вишневської єпархії протоієрей Миколай Тишкун 21-22 квітня взяв участь у богослужіннях Великих Четверга та П’ятниці в церкві святого Георгія в Суфлі.

Це стало можливим завдяки благословенню керуючого єпархією митрополита Дідімотейхо, Орестіади і Суфлі Дамаскіна.

За богослужінням молилася Президентка Грецької республіки Катерина Сакелларопулу, яка відвідала регіон з чотириденним візитом.

Під час особистого спілкування з отцем Миколаєм пані Катерина запевнила у підтримці України, задля наближення перемоги та миру, а також засвідчила свою прихильність до українського народу у його мужності та героїчній боротьбі з агресором. В свою чергу, від імені громадян України та Православної Церкви України, священик подякував  за розуміння, дієву дружбу з боку грецького народу та християнську любов і підтримку.

Духівник єпархії подякував Президентці Греції за підтримку українського народу