Свято-Миколаївській парафії у Боярці представлено нового священика

24 квітня, в день Світлого Христового Воскресіння, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав парафію в ім’я святителя Миколая Чудотворця в Боярці.

Митрополит Олександр представив громаді нового клірика – священика Олексія Сокола, якого висвятили напередодні.

Після подячного пасхального молебню, владика Олександр благословив пасхальні кошики та поспілкувались з парафіянами.

***

Нагадаємо, що 15 квітня церковна громада була прийнята до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату. 16 квітня митрополит Олександр відвідав церкву та відслужив молебень, після чого було зачитано указ про прийняття Свято-Миколаївської парафії до складу Переяславсько-Вишневської єпархії. 20 квітня владика освятив храм, у якому встановили новий престол замість демонтованого попереднім настоятелем.