У Світлу суботу керуючий єпархією звершив Літургію у монастирі святого Нектарія

30 квітня, у Світлу суботу, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Його Високопреосвященству співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл, клірики Переяславсько-Вишневської єпархії.

Під час Літургії митрополит Олександр на прохання єпископа Михаїла звершив постриг (хіротесію) випускника Київської православної богословської академії (КПБА) Олександра Єфременка в іподиякона. Церковнослужитель-іподиякон допомагатиме у ставропігії Вселенського Патріарха в Україні — Андріївській церкві.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи владика-митрополит прочитав молитву на роздроблення Артоса та звернувся до віруючих  зі словом настанови, привітавши усіх зі світлими днями Пасхи Христової.