У Фомину неділю митрополит Олександр відправив літургію у монастирі святителя Нектарія Егінського

1 травня, у Фомину неділю, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Тиждень після свята Воскресіння Христового, або Світла седмиця, завершується Фоминою неділею, що також має назву Антипасха. У перекладі з грецької це слово означає «замість Пасхи», тобто цього дня вперше оновлюється пам’ять Воскресіння Христового – євангельських подій, за яких Спаситель явився жонам-мироносицям і апостолам. Богослужіння Фоминої неділі пробуджує віруючих звернутися до Сонця Правди – Христа, укріпити в собі віру і разом зі святим апостолом Фомою радісно промовити воскреслому Спасителю: «Господь мій і Бог мій» (Ін. 20:28).

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.