На свято Преображення митрополит Олександр очолив престольне свято кафедрального собору

На свято Преображення Господнього митрополит Олександр очолив престольне свято кафедрального собору

19 серпня, у день свята Преображення Господнього, престольне свято відзначає громада Спасо-Преображенського кафедрального собору у Ліко-Граді.

Православна Церква згадує сьогодні подію, описану в Євангелії, що сталася незадовго до Хресних страждань Спасителя: Ісус Христос, піднявшись із трьома найближчими учнями на високу гору, явив їм Свою Божественну славу. Учні побачили пророків Мойсея та Іллю, які бесідували з Ісусом, та почули голос із хмари, що охопила їх: “Це є Син Мій улюблений…”.

Божественну літургію у день свята та святкову всеношну напередодні очолив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у співслужінні, духівництва єпархії та гостей у священному сані.

Співав за Літургією митрополичий хор під управлінням заслуженого діяча мистецтв України диякона Олександра Тарасенка.

Наприкінці відправи митрополит Олександр звершив освячення винограду нового врожаю та інших плодів.