ХУТІР ЯСНИЙ. У монастиря свт. Нектарія відзначили престольне свято Спасо-Преображенської церкви

ХУТІР ЯСНИЙ. У монастирі свт. Нектарія відзначили престольне свято Спасо-Преображенської церкви

Церква на честь Преображення Господнього – теплий храм чоловічого монастиря в ім’я святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному. Її збудували в 2014-2015 роках за ініціативи митрополита Переяславського і Вишневського Олександра в пам'ять про свого духовного наставника Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана; +2014).

20 серпня, на другий день свята Преображення Господнього, у монастирі відзначили престольне свято теплого храму. Богослужіння було відправлено просто неба поряд із храмом. Божественну літургію очолив постійний член Священного Синоду ПЦУ митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та Екзарха Вселенського Патріарха в Україні єпископа Команського Михаїла, братії монастиря, духівництва Переяславсько-Вишневської єпархії та гостей у священному сані.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Після Літургії було освячення плодів нового врожаю.

На завершення митрополит Симеон та єпископ Михаїл привітали братію та прочан з престольним святом. На молитовну згадку про спільне богослужіння митрополит Олександр подарував владикам образи святителя Іоана Золотуста з частками мощів.

Нагадаємо, що в цей день два роки тому Блаженніший Митрополит Епіфаній освятив монастирську церкву в ім’я святителя Нектарія.

 

 

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!