Пошкоджений російськими окупантами Вознесенький храм у Бобрику потребує фінансової підтримки для відновлення

Церква на честь Вознесіння Господнього у с. Бобрик Броварського р-ну побудована у 1990-х роках замість старовинного храму, спаленого у 1967 році богоборцями. 1998 року новозбудовану церкву освятив приснопоминаємий Блаженніший Митрополит Володимир.

5 березня 2022 року російські війська обстріляли село 6 ракетами, одна з них влучила у церкву. За пів години після завершення богослужіння снаряд влучив у дах храму і розірвався в його центральній частині. Внаслідок цього були посічені стіни та іконостас.

21 липня було розпочато ремонт даху храму. Через брак коштів роботи по ремонту даху наразі зупинили. Для розрахунку з робітниками і закупівлю матеріалів парафії конче необхідно заплатити 110 000 гривень, яких у громади немає. Настоятель архімандрит Іоан Шевченко звертається з проханням про допомогу.

Карткові рахунки для пожертви на ремонт даху Свято-Вознесенського храму:

5363542308922880 ПриватБанк

5375 4114 0770 6428 monobank