У неділю 12-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію кафедральному соборі

4 вересня, у неділю 12-ту після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Йому співслужили клірики Переславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

У першу неділю вересня Православна Церква України відзначає День молитви за захист навколишнього природного середовища. Тому під час відправи пролунали особливі молитовні прохання.

Наприкінці богослужіння митрополит Олександр нагадав вірянам про необхідність збереження та покращення дарованої Господом природи.