Мешканці Ходосівки одноголосно проголосували за приєднання парафії до Православної Церкви України

Протягом серпня у Ходосівці на Київщині було зібрано 363 підписи мешканців села за приєднання парафії святої Параскеви до Православної Церкви України. Відповідні документи передали до сільської ради, у відповідь на що було отримано дозвіл на проведення парафіяльних зборів.

У неділю, 4 вересня, 300 учасників зборів - ходосівчан, що відбулися перед Свято-Параскевинським храмом, одноголосно проголосували за перехід до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом).