У неділю 14-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію кафедральному соборі

18 вересня, у неділю 14-ту після П’ятидесятниці, день пам'яті пророка Захарії і праведної Єлисавети, батьків св. Іоана Предтечі, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Йому співслужили клірики Переславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи духівництво та паства кафедрального собору привітали свого архіпастиря з днем тезоіменитства, яке владика молитовно відзначив 12 вересня.