АФОН. Розпочалося паломництво вірян Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Олександром

6 жовтня, з благословіння Блаженнішого Митрополита Епіфанія, розпочалася паломницька поїздка на Святу Гору Афон вірян Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром.

7 жовтня українські паломники відвідали обитель Ксенофонт, де мали зустріч з настоятелем архімандритом Олексієм Мадзірісом. Під час теплої розмови отець-ігумен побажав миру Україні та кріпості Православній Церкві Україні, щоби вона служила на благо та спасіння народу Божого.

Митрополит Олександр подякував старцю Олексію за гостинність до паломників з України та молитви за нашу державу. На молитовну згадку владика подарував для Ксенофонтської обителі образ преподобних Іова та Амфілохія Почаївських.

Цього ж дня паломники відвідали монастир Ватопед, де піднесли молитви за Українську Державу, Церкву та народ перед іконою "Відрада і Втіха" та іншими святинями обителі.