АФОН. Митрополит Олександр звершив Божественну літургію у монастирі Пантократор

9 жовтня, в день пам’яті апостола та євангеліста Іоана Богослова, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у монастирі Пантократор.

Йому співслужили: братія обителі на чолі з ігуменом архімандритом Гавриїлом, клірики Переяславсько-Вишневської єпархії. За відправою молилися прочани з України, які прибули з митрополитом Олександром у складі паломницької групи.

За богослужінням були піднесені молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Українці сердечно дякували святогірцям за гостинність та можливість спільної молитви. У свою чергу афонці завірили паломників в молитві за мир в Україні та єдність Українського Православ'я.