СТАМБУЛ. На свято Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Олександр молився з украхнською громадою

СТАМБУЛ. На свято Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Олександр молився з українською громадою

14 жовтня, в день свята Покрову Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр молився за Божественною літургією у церкві святителя Миколая Чудотворця в районі Фатіх у Стамбулі, Туреччина.

За богослужінням, яке з благословіння Вселенського Патріарха Варфоломія очолив єпископ Галікарнаський Адріан, також молився Генеральний Консул України в Стамбулі Роман Недільський.

Зазначимо, що в цьому храмі молиться українська православна громада міста. Цього дня за відправою молилися українці діаспори та вимушені, внаслідок війни, переселенці. Присутніми були також діаспоряни - кримські татари.

Цього ж дня митрополит Олександр помолився біля святинь собору святого Георгія на Фанарі та історичного храму Пресвятої Богородиці у Влахернах, де відбулося явлення Богоматері, на честь якого й встановили свято Покрову Пресвятої Богородиці.