ТУРЕЧЧИНА. Митрополит Олександр відвідав Консульство України в Анталії

19 жовтня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з візитом ввічливості відвідав Консульство України в місті Анталія, де був гостинно прийнятий Консулом Еміром Рустамовим.

Сторони обговорили перспективи становлення і розвитку Української Церкви, відзначили надзвичайне значення дарування автокефалії нашій Церкві в історії української нації. Також обговорили актуальні питання, що стосуються вимушених переселенців з України, які перебувають на території Туреччини через російську агресію проти України.

Керуючий Переяславсько-Вишневською єпархією побажав пану Консулу рясних Божих благословінь та плідної праці на благо Української держави, подякував за щирий прийом, та на згадку про зустріч подарував пам’ятну монету з портретом Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).