У кафедральному соборі вшанували пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

23 листопада 2022 року, 87 років могло виповнитися Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Володимиру (Сабодану; +2014). Зазначимо, що з благословення Владики Володимира було зведено Спасо-Преображенський собор м. Києва, який нині є кафедральним храмом Переяславсько-Вишневської єпархії –  він же освятив його у 2010 році. На території храмового комплексу встановлено пам'ятник Архіпастирю, а у соборній дзвіниці діє його меморіальний музей.

У цей день у Спасо-Преображенському соборі духівництво Переяславсько-Вишневської єпархії відправило Божественну літургію, наприкінці якої була відслужена заупокійна літія за приснопоминаємим Митрополитом Володимиром.