У четверту річницю Об’єднавчого собору Православної Церкви України керуючий єпархією відправив Божественну літургію

15 грудня 2018 року в стінах Софійського собору в Києві відбувся Об’єднавчий собор, на якому було проголошено створення автокефальної Православної Церкви України та обрано її Предстоятеля – Блаженнішого Митрополита Епіфанія.

У четверту річницю цієї історичної події, а також день пам’яті пророка Авакума та вшанування афонської ікони Божої Матері «Геронтиса», митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в Богоявленському приділі Спасо-Преображенського кафедрального собору.

За богослужінням були піднесені подячні молитви за єдину помісну Українську Православну Церкву, за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.