Різдвяні молитви та піснеспіви лунали за Літургією, яку митрополит Олександр очолив у кафедральному соборі

25 грудня митрополит Переяславський і Вишневський Олександрочолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі.

Богослужіння Неділі 28-ї після П’ятидесятниці, святих праотців, та дня пам’яті святителя Спиридона Тримифунтського поєднали з молитвами на честь Різдва Христового. Цього року віряни Православної Церкви України отримали благословіння свого Предстоятеля, Блаженнішого Митрополита Епіфанія, звершувати різдвяне богослужіння 25 грудня, за новоюліанським календарем, якщо цього схоче більшість громади. Серед опитаних парафіян Спасо-Преображенського собору 80% висловили бажання відзначати Різдво Христове саме 25 грудня.

Йому співслужили клірики собору та єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав всіх з днем пам'яті святителя Спиридона та з Різдвом Христовим тих, хто його святкує цього дня.