На Різдво Христове керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі

7 січня, у день свята Різдва Христового, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.

Богослужбові піснеспіви виконав Митрополичий хор кафедрального собору під управлінням протодиякона Олександра Тарасенка.

Пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці митрополит Олександр привітав зі святом духовенство і вірян.

Напередодні керуючий єпархією очолив у соборі святкову всеношну.

Слово митрополита Переяславського і Вишневського Олександра на Різдво Христове >>>